GRAND G580

Model G580 - dla tych, którzy szukają złotego środka. Ta łódź jest idealnie wyważona pomiędzy naszymi dwoma najlepiej sprzedającymi się modelami, G500 i G650.
GRAND Golden Line G580 ma swoje własne cechy:
• Geometria kadłuba i tuby została doprowadzona do perfekcji.
• Dynamiczny kształt konturu z szerokimi liniami.
• Nowoczesna konsola sterownicza
• Podwójne siedzenie dla pilota i pasażera
• Przestronność

GRAND G580

Nadmuchiwana łódź GRAND Golden Line G580 ma nowoczesny wygląd i tradycyjny design serii GRAND Golden Line.
Tradycyjnie szczególną uwagę zwrócono na ergonomię, optymalny stosunek pojemności pasażerów (idealnie zaprojektowana przestrzeń dla 12 pasażerów) i ich komfort. Model GRAND Golden Line G580 wykazał już doskonałe wyniki pod względem zdolności żeglugowej i nośności, co osiąga się dzięki wysokiej stępki dna typu głębokiego V, skutecznych kształtach kadłuba i przemyślanemu projektowi łodzi jako całości.

GRAND G580

Nadmuchiwana tuba łodzi składa się z 5 sekcji i jest wyposażony w dwa zawory do awaryjnego obniżania ciśnienia. Wykonany jest z PVC o gęstości tkaniny 1400 g/m², o żywotności ponad 10 lat lub z tkaniny HYPALON (ORCA, Francja) - o żywotności 30 lat, odpornej na działanie promieniowania ultrafioletowego słonecznego, warunków pogodowych, odpornych na chemikalia, produkty naftowe i zwiększona odporność na ścieranie.
Tkanina balonu i kadłub łodzi z włókna szklanego mają dużą paletę kolorów, tapicerkę można zamówić w różnych kombinacjach kolorystycznych, w tym dwukolorowych, w celu nadania łodzi wyjątkowości. Naszymi charakterystycznymi kolorami są jasnoszare tuby i włókno szklane białego koloru .

Лидеры продаж

Новости, мероприятия, пресса

Экспедиция на Днестр<br/> 22-26.07.2019

Экспедиция на Днестр
22-26.07.2019

  Бакота - затопленая украинская «Антлантида» 22-26.07.2019 Бакота – затопленное село в Каменец-Подольском районе Хмельницкой области. ...

Nadmuchiwane łodzie GRAND

Firma GRAND MARINE została założona w 2001 roku jako producent dmuchanych łodzi w Charkowie na Ukrainie. W tej chwili stał się wiodącym na świecie producentem pontonów klasy RIB (dmuchanych łodzi z twardym dnem), rozpowszechnionych na całym świecie i znanych ze swojej wyjątkowej jakości, projektu, konstrukcji i osiągów.
GRAND buduje i oferuje modele łodzi, które spełniają najwyższe standardy i są kojarzone z elegancją, niezawodnością i jakością. Kupując dowolny model łodzi GRAND, kupujesz nie tylko transport wodny, ale także pozytywne emocje i przyjemność z relaksu z rodziną i przyjaciółmi w naturze, wygodę płynącą z przebywania w łodzi, łatwą obsługę, czy to płynne ruchy na powierzchni wody czy przejazd przez fale.
Linia produktów firmy reprezentowana jest przez ponad 50 różnych modeli łodzi z możliwością wyboru różnych dodatkowych opcji i akcesoriów. Możesz wybrać kolor tub i włókna szklanego, materiał i kolory tapicerki według własnego gustu, tworząc w ten sposób swoją wyjątkową łódź, zbierając ją jako projektant, pamiętając o dzieciństwie i dziecięcych pragnieniach.

0

Ваша корзина