Dlaczego GRAND?

Firma GRAND MARINE została założona w 2001 roku jako producent dmuchanych łodzi w Charkowie na Ukrainie. W tej chwili stał się wiodącym na świecie producentem pontonów klasy RIB (dmuchanych łodzi z twardym dnem), rozpowszechnionych na całym świecie i znanych ze swojej wyjątkowej jakości, projektu, konstrukcji i osiągów.

PRZYJEMNOŚĆ, KOMFORT, ELEGANCJA W JEDNYM ZESTAWIE

GRAND buduje i oferuje modele łodzi, które spełniają najwyższe standardy i są kojarzone z elegancją, niezawodnością i jakością. Kupując dowolny model łodzi GRAND, kupujesz nie tylko transport wodny, ale także pozytywne emocje i przyjemność z relaksu z rodziną i przyjaciółmi w naturze, wygodę płynącą z przebywania w łodzi, łatwą obsługę, czy to płynne ruchy na powierzchni wody czy przejazd przez fale .

SZEROKI ASORTYMENT SPEŁNIAJĄCE WSZYSTKIE WYMAGANIA

Linia produktów firmy reprezentowana jest przez ponad 50 różnych modeli łodzi z możliwością wyboru różnych dodatkowych opcji i akcesoriów. Możesz wybrać kolor tub i włókna szklanego, materiał i kolory tapicerki według własnego gustu, tworząc w ten sposób swoją wyjątkową łódź, zbierając ją jako projektant, pamiętając o dzieciństwie i dziecięcych pragnieniach.

MIĘDZYNARODOWA SIEĆ DYSTRYBUCJI I DEALERA

Zadowolenie klienta jest jedną z podstawowych zasad naszej pracy. W tym celu w strukturze firmy została utworzona niezawodna sieć dystrybucji i dystrybutorów GRAND, w której doradzą ci profesjonalni menedżerowie produktu, a klient będzie mógł nie tylko kupić doskonałą łódż i akcesoria, ale także uzyskać najwyższej klasy dalszą obsługę serwisową.

KONFIGURATOR 3D

Doceniamy czas naszych klientów, dlatego firma opracowała nowy program konfigurator 3d, który pozwala dostosować nasze produkty w trybie interaktywnym i natychmiastowym. W trybie online samodzielnie budujesz łódź, wybierasz kolor tub, włókna szklanego, tapicerki, wyposażasz ją w opcje i akcesoria, obliczasz koszt nie tylko łodzi, ale także powiązanych produktów (wózek, silnik zaburtowy itp.). Bez zbliżania się do hali targowej wizualizujesz swoje marzenie w domu na kanapie!

CERTYFIKAT ISO9001

GRAND nieustannie ulepsza swoje produkty i usługi. Dzięki temu produkty są zgodne z międzynarodowym systemem zarządzania jakością ISO 9001: 2015, uznanym w ponad 170 krajach. Standard opiera się na zasadach zarządzania jakością, w tym intensywnej orientacji na klienta, motywacji i zaangażowania najwyższego kierownictwa, podejścia procesowego i ciągłego doskonalenia. Korzystanie z ISO 9001 pomaga nam zapewnić, że klienci stale otrzymują wysokiej jakości produkty i usługi, co z kolei przynosi wiele wspólnych korzyści biznesowych.

 

 

STAŁE ULEPSZENIA

Nowoczesny dynamizm, nowe technologie we wszystkich obszarach działalności stawiają odpowiednie wymagania dla GRAND. Trwałe „wyścigi uzbrojenia”, rosnąca konkurencja na rynku, to punkt wyjścia do znalezienia nieoczekiwanych, oryginalnych rozwiązań technicznych i genialnych pomysłów, które pozwalają wyznaczyć nadmuchiwane łodzie GRAND jako unikalne i niepowtarzalne. Wiele z naszych modeli stało się „klasykami” tego typu, na których są one wyrównane iz którymi naśladują.OKOŁO 2 000
ŁÓDŹI
WYKONANO W ROCZNIE


PONAD 30 000
ŁÓDŹI
WYPRODUKOWANO OD 2001 ROKU


WIĘCEJ NIŻ 70 MODELI
ŁÓDŹI
WYDANE OD 2001 ROKU


10 NOWYCH MODELI
ŁÓDŹI
PRZEDŁOŻONE OD 2014 ROKU

 

 15 000 m²
OBSZAR PRODUKCJI


300 LUDZI
КВАЛИФИЦИРОВАННЫЕ СОТРУДНИКИ


31 KRAJ
SIEĆ DEALERA


WIĘCEJ NIŻ 300
PUNKTÓW SERWISOWYCH NA ŚWIECIE

 
 

5 GWIAZD WIELKOŚCI SUKCESU

 

★ INNOWACJE, INNOWACJE, INNOWACJE ★

Innowacja jest jedną z kluczowych tajemnic sukcesu GRAND. Korzystając z najbardziej zaawansowanych technologii projektowania, w tym obszernych badań eksperymentalnych i teoretycznych, reprezentujemy jedną z najbardziej zaawansowanych światowych szkół stoczniowych. Nasze doświadczenie w stosowaniu technologii lotniczej i aerodynamiki w przemyśle stoczniowym pozwoliło nam stworzyć modele łodzi, które nie są łatwe do znalezienia na rynku globalnym.
Z GRAND zawsze jesteś na fali fali rewolucyjnej technologii!

★ NAJWYŻSZE STANDARDY JAKOŚCI ★

QUALITY GRAND – nie tylko słowa, to prawdziwy FAKT! Łodzie GRAND spełniają wymagania międzynarodowych norm ISO / FDIS-6185, dyrektywy Wspólnoty Europejskiej w sprawie statków rekreacyjnych 2013/53 / UE i wielu innych wymagań międzynarodowych i krajowych norm jakości. BEZPIECZEŃSTWO i NIEZAWODNOŚĆ – siła napędowa GRAND! Uważnie analizujemy życzenia naszych klientów, zaawansowane technologie i rozwój badań, robimy wszystko, aby zapewnić, że SUCCESS i GRAND są nierozłączne!

★ PRACA RĘCZNA ★


Każdy GRAND jest wykonany ręcznie. Oznacza to, że każdy szczegół Grand jest ogrzewany ciepłem naszych rąk, gwarantując najwyższą jakość. Ufamy, że produkujemy nasze łodzie tylko dla prawdziwych profesjonalistów i jesteśmy przekonani: ZAUFANIE do produktów GRAND jest obietnicą naszego SUKCESU!

★ NAJLEPSZE MATERIAŁY ★

Jedną z naszych głównych i surowych zasad jest stosowanie najlepszych materiałów od najbardziej wiarygodnych producentów. Wszystkie komponenty i systemy wykorzystywane do produkcji łodzi pochodzą od firm, które od wielu lat cieszą się nienaganną reputacją: na przykład pięciowarstwowa tkanina wzmocniona o gęstości 1 100, 1 400 i 1 565 g/m², której jakość i trwałość jest gwarantowana przez dobrze znaną markę HEYTEX (Niemcy). Gwarancją otrzymania produktu najwyższej jakości jest to, że nasze tuby do łodzi najwyższej klasy wykonane są z wytrzymałego materiału HYPALON ORCA (Francja).

★ PERFEKCJA TECHNICZNA ★

Każda łódź GRAND zawiera unikalną kombinację innowacyjnych technologii, patentów i dużego doświadczenia eksperymentalnego. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii CAD / CAM każda łódź została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, aby zapewnić najwyższą jakość. Po wyprodukowaniu nowych modeli łodzi testujemy je w najtrudniejszych warunkach morskich i doprowadzamy je do perfekcji! W wyniku praktycznych testów odkryjemy nieoczekiwane oryginalne rozwiązania techniczne i pomysły, dzięki którym pontony GRAND będą wyjątkowe i niepowtarzalne.

OBNIZONE ZAKONCZENIE TUB

Ten praktyczny i skuteczny element ma kilka niezaprzeczalnych zalet:
• wydłuża linię wodną, co zwiększa stabilność i bezpieczeństwo na pokładzie.
• minimalizuje kąt podniesienia łódki przy wychodzeniu w ślizg, najbardziej gdy jest lekko obciążony.
• ogranicza do minimum powstawanie rozbryzgów na pawęży łodzi, zmniejszając w ten sposób opór hydrodynamiczny, co ostatecznie prowadzi do zmniejszenia zużycia paliwa.

KADŁUB W KSZTAŁCIE GŁEBKIEGO „V”

Charakterystyczną cechą każdego pontonu GRAND jest wytrzymałość, wykonana wzmocniona z włókna szklanego dolna częsć kadłubu typu „Głebokie V” z ekskluzywnym systemem redanów, które mają niesamowitą zdolność żeglugową i stabilność w trudnych warunkach morskich. Nasze kadłuby z łatwością wytrzymują uderzenia dużych fal, zapewniają doskonałe prowadzenie i manewrowość. Naszym zadaniem jest wyprodukowanie produktu, na który naprawdę zasługujesz!

WYDŁUZONA LINIA STĘPKI

Każdy GRAND RIB ma zwiększoną (wystającą do przodu) w porównaniu do innych łodzi kil linii, która pozwala:
• zwiększyć wodnicę i znacznie poprawić zwrotność.
• skutecznie przecinaj fale, aby płynnie poruszać się w niespokojnej wodzie.
• zminimalizować powstawanie odprysków, dzięki czemu Twój kokpit będzie suchy. I jeszcze jedna ważna chwila, ta decyzja nadaje elegancki, nawet agresywny profil, dodając świetny wygląd do niewiarygodnej funkcjonalności!

WYJĄTKOWA SYSTEMA «HSH» KADŁUBÓW Z WŁÓKNA SZKLANEGO

Podstawą koncepcji ekskluzywnego projektu kadłuba o wysokim skoku kadłuba (HSH) jest maksymalizacja pływalności i zapewnienie:
• znacznie mniejszy kontakt z tubą przy dużych prędkościach, w porównaniu z tradycyjnymi łodziami.
• ogromna stabilność i zwrotność przy niskich i średnich prędkościach.
Każda łódź z kadłubem „HSH” ma następujące zalety:
• lepsza prędkość i mniejsze zużycie paliwa.
• zwiększona pływalność i nośność.
• płynniejsza, wygodniejsza i bezpieczniejsza podróż statkiem.

0

Ваша корзина